5.345k

WWE Immortals Apk v2.6.3 (Mod Money) Hileli Apk İndir

En sevdiğiniz WWE Superstars WWE yüzüğünü ve Immortals'in gerçeküstü dünyasına girin. Mortal Kombat'ın savaş yaratan orijinal yaratıklarının düşmanları Haksız yere dokunarak ve yıkıcı saldırılar olmadan dokunmatik kontroller. Bu nedenle, ikonik teknikler, ekipman çarpıcı ve takım süper güç tahtasına destek destek. Bu heyecan verici oyunu oynamak istersen, aşağıdaki linklerimizin eğlencelerini indirin.

Favori WWE Superstars'ınızı ringden çıkarıp WWE IMMORTALS'ın doğaüstü dünyasına götürün. Injustice ve Mortal Kombat'ın yapımcılarından yenilikçi dokunuşla mücadele ederek rakipleri yok etmek için POWERS'I KARŞILAYIN. Muhteşem imza hareketleri, dişli kutuları ve destek kartlarıyla DAHA FAZLA SATIN WWE olaylarına bağlı canlı KEMİKSİZ KARARLARIN ağrısını getirin.

KAVGA
Cep telefonunuzun 3'üncü ile 3'teki dövüşlerinizde düşmanlarınızla epik bir savaş yapmak için dokunmatik ekran mekanizmasını kullanın. Kombinasyonları yapmak ve özel saldırıları ortadan kaldırmak için güç oluşturmak için hızlıca kaydırın ve hareket ettirin ve her Süperstar'ın özelleştirilmiş süper gücünü kullanın.

MASİF ROSTER
En sevdiğiniz WWE Superstars'ın fantastik versiyonlarını toplayın ve oynayın: Üçlü H, John Cena, Undertaker, Bella Twins, Kaya, Taş Soğuk ve daha pek çok şey. Her ikonik Superstar, özel güçler ve hareketler içeren benzersiz varyasyonlar ile birlikte gelir.

SEVİYE ATLAMAK
Hareket setinizi oluşturun, güçlerinizi arttırın, karakterlerinizi yenileyin ve rekabeti yenin. Kadrounuzu oyun tarzınıza uyacak şekilde sürekli olarak geliştirin ve bir dizi savaşçıya geçerken en iyi Ölümsüz Adamlarınızı öne koyun.

ONLINE ÇEŞİTLİ ÇALAR
Online Muharebe'lerde gerçek muhalifleri ele alın ve WWE'ye bağlı canlı, oyun içi olaylarda dünya genelindeki oyuncularla rekabet ederek müthiş ödüller kazanın.

İNANILMAZ GRAFİKLER
Her bir WWE Superstar için özel animasyonlar ile telefonunuzda veya tabletinizde sınıfının en iyisi grafiklerini sunar. Birden çok dünyada, hepsi de her Süperstar'ın alter-ego'suna uyarlanmış, tamamen 3D olarak üretilmiş olan savaşa katılın.
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


WWE Immortals Apk v2.6.3 (Mod Money) Hileli Apk İndir

WWE Immortals Apk v2.6.3 (Mod Money) Hileli Apk İndir