5.345k

SmithStory v1.0.76 (Mod Apk Para) Hileli İndir

Büyükbabam sadece size kötü bir dükkan bıraktı, kendine güveniyor, Daguai aracılığıyla para kazanmanın yolu, silah satın alıp satması, kutuyu açması ya da telefonu kapatması vb. Orada toplu para miktarı, sermaye sıralamasına girme fırsatı sunuyor .

 

※ Dövme sistemine tıklayın
Oyun oynamak ya da oyunun sürüklenmesini sağlamak, oyuncuların ekrana bakmak zorunda kalmamak için oynamak kolay olması, çeşitli materyaller toplamak ve silahları dövmek için dövme yapmak gerektiği kadar malzeme de canavar cesedi olabilir, pazar, oyun sandığı, vs. Almak için yer, ne zaman oyuncu daha yüksek seviyeye meydan okuduğunda daha fazla oyun elemanı açar.

※ Çevrimdışı Daguai'ye devam edebilir
Oyunda off-line mücadele mekanizması var, oyunun açılması gerekmez ayrıca düzenli olarak on-line hasat sonuçları olabilir, daha fazla harita ve canavar vardır oyuncuların asılı ağ konumunu seçmelerine izin verin, kalitenin rolü daha güçlü ve ekipman daha fazla gelir getirebilecek.

※ Toplama canavarıyla daha fazla karakter açın
Belirli koşullara ulaşmak için oyun, diğer rollerin kilidini açmak mümkün olacak, farklı rollerin belirli bir sahne (Canavar kartı) toplamak için farklı özel yetenekleri var, ayrıca oyuncunun muharebe gücü olmak için "canavar çağır"! Canavarın gözlerini toplamak için!

※ oyun değerlendirmesi ve sıralaması
Oyunun değerlendirmesine veya "dünya sıralamaları" için sermaye miktarına göre, barın adını sıkıştırmak istiyoruz! Örneğin, katman sayısı, kat sayısı gibi,

※ Sonsuz transfer ve rafine sistemi
Has olmayan ufku kırmaya ve katman sayısına ulaşmak için hiç kimse, rafine edilemez ve reenkarnasyon yapıldıktan sonra, belirli şartları yerine getirmek için en güçlü "güçlü" değil!
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


SmithStory v1.0.76 (Mod Apk Para) Hileli İndir

SmithStory v1.0.76 (Mod Apk Para) Hileli İndir