5.345k

Resident Evil 7, Nintendo Switch Platformuna Geliyor!

2017 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapan Resident Evil 7, korku dolu yapısı ile alanındaki en iyi oyunlar arasında yer alıyor.

Hayatta kalma ve korku oyunu olarak adından sık sık bahsettiren Resident Evil 7, Resident Evil serisinin en geniş içeriğine sahip olan oyun olarak karşımıza çıktı. 2017 yılının en iyi oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan yapım, yakında Nintendo Switch platformuna da çıkış yapacak. Bugün VG247’nin yabancı web sitesi aracılığıyla öğrendiğimiz habere göre, Resident Evil 7: Cloud Version olarak Nintendo Switch platformuna çıkış yapacak.

45 MB gibi bir dosya boyutuna sahip olacak olan yapım, önce Japon oyunculara sunulacak. 24 Mayıs’ta sadece Japonya’da yayınlanacak olan yapım, ek DLC paketlerini de içerecek. Oyunu Switch platformunda oynayabilmek için kalıcı bir internet ihtiyacına gerek duyuluyor. Oyunun Switch platformunda nasıl göründüğünü merak edenler için bir dün bir fragman yayınlayan geliştirici ekip, oyunun nasıl göründüğüne dair fikir sahibi olmamızı sağladı.

Son olarak oyun içerisinde İngilizce dilinin de bulunmadığını belirtelim. Oyunun dili Japonca olacak.

Oyunun Switch tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Resident Evil 7, Nintendo Switch Platformuna Geliyor!

Resident Evil 7, Nintendo Switch Platformuna Geliyor!