5.345k

Overwatch’un Yeni Petra Haritası Gün Yüzüne Çıktı!

2016 yılından bu yana milyonlarca oyuncuya sahip olarak tüm dünyada oynanmaya devam eden Overwatch, yeni bir harita almaya hazırlanıyor.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Overwatch günümüzde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda milyonlarca oyuncu tarafından beğenilerek oynanıyor. Son aylarda sık sık güncelleme alan ve oyunculara yeni içerikler sunan yapım, yeni bir ölüm maçı haritası almaya hazırlanıyor. 19 Mayıs’ta yayınlanan bir video ile duyurulan yeni haritanı adı ‘Petra’ olarak duyuruldu. Oyuna yakında gelecek olan Petra haritası oldukça detaylı bir harita olacak. Oyunculara çeşitli avantajlar sağlayacak olan bu harita da savaşlar sürükleyici bir yapıya kavuşmuş olacak.

Henüz ne zaman yayınlanacağı belli olmayan Petra haritasının içeriği de oldukça geniş olacak. Açık ve kapalı mekanlara sahip olan harita, oyun içerisindeki eğlence ortamını da olumlu derece de etkileyecek. Buna ek olarak oyuncular çeşitli yeni içerikler ile de karşılaşacak ve oyun tam anlamıyla kusursuz bir yapıya kavuşmuş olacak. Petra haritası, Ürdün deki gerçek dünyadan da sanat eserleri ve heykelleri içeriyor.
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Overwatch’un Yeni Petra Haritası Gün Yüzüne Çıktı!

Overwatch’un Yeni Petra Haritası Gün Yüzüne Çıktı!