5.345k

Need for Speed: Limitisiz v2.7.3 Apk Mod Hileli İndir

Need for Speed'in ilk beyaz knuckle baskısında egemenlik için yarış, mobil cihazlar için yapılır - sizi Real Racing 3'ü getiren geliştiriciden. Inanılmaz bir dizi otomobil ve özelleştirme ile hayalinizdeki gezintiyi oluşturun. Yüksek ses pedalına basarak yeraltı otomobil kültürüne dönüşürken kendinizi kaos ve kontrol arasında başlatın. Yarışları kazanın, temsilcinizi yukarı çıkarın, daha çok ırk, daha özelleştirme ve daha fazla otomobil kazanın. Seçimlerinizi yapın ve asla geriye dönüp bakmayın. Bu gece biniyoruz!

Bu uygulama, uygulama satın alma işlemlerinde sunuyor. Cihaz satın alma ayarlarını kullanarak uygulama satın alma işlemlerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Ekstra Sürümleri Özelleştirme
Subaru BRZ'den BMW M4'e, McLaren 650'lere, Porsche 911'e ve daha fazlasına kadar her zaman istediğin gerçek dünyadaki arabaları al. Ardından, Mod Shop ve Black Market gibi mekanlardan, mobil ortamdaki en sıcak özelleştirme sistemi ile oynamak için 2,5 milyondan fazla özel combos vererek onları kandırın. Sürprizleriniz bekliyor - yarışmaya karşı kafa kafaya geçmek ve kendinizi ispatlamak için onları sahnelere veya sokaklara götürün.

Hızla Sürükleyin ve KUSURSUZ
Blackridge sokaklarında ilerleyin, püskürtücüsü sürüp kıvılcımlar uçuruncaya kadar meyve sıktırın. Atlamaları ve enkaz çevresinde, trafikte, duvarlara karşı ve yüksek hızlı Nitro Bölgeleri boyunca hızlandırın. Azotu çevirin ve kendinizi adrenalin yakıtlı sürüş ve sürüklenmenin bir başka seviyesine itin. Yerel ekiplerle ve yerel polislerle çarpıştıkça her köşede taze bir yarış var. Bu, cankurtaran sürücüleri dolu bir dünya - önünde kalabilir ve saygı kazanabilir misin?

KAZANILAN YARIŞ
Yarışmaya devam ederken sizi geride bırakmayın; sizi oyalayacak kadar delirtin, boşluk bırakın ve temsilcinizi arttırın. Kuyruğunuzda polisle birlikte kazanmak için sürüş yapın, sürükleyin, sürükleyin ve sürükleyin, büyük ucuna ulaştığınızda haritanın her santimini sertçe vurun. 1000'den fazla zorlayıcı ırkta kauçuk yakın - ve bu sadece başlangıç çizgisidir. Ünlü ol, sokakları kendi ve dünyanın en iyi araba skoru. Çünkü bir yolculuk asla yeterli değil!

-------
Hizmet Şartları: http://www.ea.com/terms-of-service
Oyunun EULA'sı: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/GM/
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ adresini ziyaret edin.

EA www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 günün bildiriminden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir

Önemli Tüketici Bilgileri:
Bu uygulama: Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri uygulanabilir); EA'nın Gizlilik ve Çerez Politikası'nı kabul etmesini gerektirir; TOS ve EULA, oyun içi reklamları içerir; üçüncü şahıs analitik teknolojisi vasıtasıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakınız); 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal paylaşım sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Need for Speed: Limitisiz v2.7.3 Apk Mod Hileli İndir

Need for Speed: Limitisiz v2.7.3 Apk Mod Hileli İndir