5.345k

Legend Blades:War to world v2.2 Mod Apk Hileli İndir

Oyun hakkında
Evrendeki "Titan" adlı bir yarış, eski kötülüğü her yerde yokeder ve düzeni yayar.
Evrende bir başka tür boşluk var - bükülmüş boşluk, evreni her yere bağlayabiliyorsunuz, işgalci şeytan yenilmez şeytan düzensiz gezegen Titan'ı kurdu.
Titan savaşçı "Sargeras" emri koruma sorumluluğunu veriyor, sonsuz savaşta, hiçbir yaratılış yoksa, biyolojik korumaya hiç ihtiyaç duyulmayacağına, biyolojik bir acı yaşanmayacağına ve sonra Titan'ın kendisinin yanlış, Kaos evrenin özüdür. O deliydi ve Titan'tan çıktı.
Tüm kuralları yok etmek için Sargeras, iblis tutukluları serbest bırakılacak ve iki hakemdeki üç liderin Argus gezegeni Eredar yarışında birisi Kil'jaeden askeri bölünme, bir General Archimonde, bir General Archimonde, Legion'u yakıyorlar.
Bir diğer lider, Peygamber Velen, Sarger'in yanlış olduğunu düşündü ve Neru'nun yardımıyla bir grup Eredar'ı Delano'ya yöneltti. Delano'da orijinal orklarla tanıştı. Her ne kadar orklar canavarla ayakta kalabilmek için hala kesim yapıyorlarsa da, Şamanizm barışçıl ırk olduğuna inanılıyor. Eredar halkı yerleşmeye karar verdiler, kendilerini draenei olarak değiştirdiler, Shattrath, Auchindoun ve Kalapo'yu inşa ettiler.
Titan sadece Sargeras'ın ayrıldığını biliyor, ama isyan yapacağını bilmiyorum. Titanlar düzeni sağlamaya devam ediyor ve nihayet Azeroth'a gelmişti.
Titan, Uldum, Uldaman ve Ulduar deney üsleri kurdu. Sonra hayat yaratmak için deneyler yapın, mükemmel inorganik biyolojiyi yaratın. Ancak Panorama Thunder Mountain Arak fren motorunun yapımında da.
Titan, diğer gezegenlerde düzen kurmak için ayrıldı.
Titanlar Azeroth'a döndüler, Azeroth hayatın ilerleyişini gözlemledi ve dört tane parazit - eski tanrılar - Azeroth'a geldiğini tespit etti. Bunlar: Ke Suen, Yogesalon, Niezasi, Asya Shaji. Azeroth'un ete ve kan korozyonuna sahipler, Titan, garip organik taşa mükemmel bir inorganik organizmalar yarattı.
Titan, eski tanrıları yendi, ancak öldüremedi, çünkü Azeroth'ta parazit olan eski tanrıların, et ve kanın, eski tanrıları öldürmesi Azeroth'u yok etmek, mühürlemek zorunda kaldı. Fakat nedenini bilmiyorum, alt-Şeyh'i öldürerek özü alt-kötülük bırakıyor. Yasha ölümünden önce son nefes korkusu içine kötülüğün, kötülüğün deliliğini, kötülüğün öfkesini, şüphelinin kötülüğünü, kötü kötülüğü nefret eder, kötülüğün kötülüğünden gurur duyar. Titan kötülüğün yürekle doğduğunu, kötülük ruhuna direnmek için yalnızca kendi saf kalbiyle yoketmenin imkânsız olduğunu tespit etti.
Titan, yaşamı yeniden yaratmak için toprak ruhunu yarattı. Taş E garip ve dünya ruhunun geçmişi kopya bakın: Uldaman.
Ilahi güç, kırmızı ejderha yaşam, mavi ejderha büyüsü, yeşil ejderha rüya, bronz ejderha zaman, siyah ejderha güç koruma azeroth için Titan. Ulduar'da altı muhafız ve gözlemci, Algalon kaldı ve Titanlar'a gerektiğinde bilgi verildi. Pandaren Leiden, motoru korumak için sola çıktı.
Titan, Azeroth'ten ayrıldı.

**** Oyun özellikleri ****
1. Pocket WOW, yeni hareket başladı! On Yıl Klasikinin Tekrarı
2. Basit manipülasyon, göz kamaştırıcı yetenekler, çok kahraman modu, savaş deneyiminizden bıkmadan
3. Original Boss savaş alanını, destansı oyunu tecrübe etmeye götürür!
4. Yenilmez savaş alanına rehberlik etmek için yüzlerce beceri kombinasyonu
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Legend Blades:War to world v2.2 Mod Apk Hileli İndir

Legend Blades:War to world v2.2 Mod Apk Hileli İndir