5.345k

Injustice: Gods Among Us Apk v2.18 Mod Hileli İndir

Yapımcılar Mortal Kombat oyunu ile aynı. Son derece başarılı bir oyunun yanı sıra, oyundaki karakterlerin en dikkat çekici özelliklerinden birini içeren bir dövüş oyunu. Batman'dan Spider-Man'e, süpermen olarak süper kahraman olarak Captain America oyundaki kurgusal karakterlerden. Ve karakterler arasında dövüş devam ediyor. Oyun Bahçesi için de çok aktif bir karakter öderseniz, bu ücretsiz görünüyor. APK'yi yükleme sınırsız şekilde oynayabilir. İyi eğlenceler

DC süper kahramanlarından ve kötü adamlardan epik bir liste oluşturun ve savaşa hazır olun! DAVRANIŞ: ABD'deki Tanrılar, karakter, hareket, güç ve dişli oyundan oluşan ve oyunculuğa dokunmatik 3'lü 3'lü aksiyon savaşında girdiğiniz, ücretsiz oynanabilecek tahsil kart oyunudur.

KAVGA
Cep telefonunuzun 3'ü 3 aksiyon savaşında düşmanlarınızla savaşmak için dokunmatik ekran mekanizmasını kullanın. Kombinasyonları gerçekleştirmek ve oyunun konsol versiyonundan alınan özel saldırıları ve süper hareketleri kaldırmak için gücünüzü artırmak için hızlıca kaydırın ve hafifçe dokunun.

SEVİYE ATLAMAK
Hareket setinizi oluşturun, güçlerinizi arttırın, karakter ve dişli taktiklerinizi geliştirin ve rekabetinizi yenin. Kart koleksiyonunuzu oyun tarzınıza uyacak şekilde sürekli olarak geliştirin ve bir seri DC süper kahraman ve vill savaşçısı varken bir dizi envanter sergilerken en iyi takımınızı ileri götürün

ONLINE ÇEŞİTLİ ÇALAR
Online Multiplayer Savaşlarında gerçek rakipleri tutun. Dünya genelindeki oyunculara karşı liderlik tablolarında ve muhteşem ödüllerle dolu turnuvalarda yarışın. Becerilerinizi ve takım çizginizi geliştirmek için önceki hücum ve savunma savaşlarınızın tekrarını izleyin. Takımınızı zafere götürün!

MASİF ROSTER
En sevdiğiniz DC Comics simgelerini toplayın ve oynayın: Süpermen, Batman, Harika Kadın, Joker, Yeşil Ok, Flash, Bane, Yeşil Fener, Kıyamet Günü ve diğerleri. Bu ikonik karakterlerin her bir alternatif versiyonuyla, yeni bir dizi güç ve hareket ve tamamen yeni bir kavga elde edersiniz!

İNANILMAZ GRAFİKLER
Her süper kahraman ve kötü adam için özel animasyonlar ile telefonunuzda veya tabletinizde sınıfının en iyisi grafiklerini sunar. Arkham Asylum, Batcave, The Watchtower ve DC Comics'teki diğer ikonik yerel alanlarla savaşa tam boyutlu olarak 3D olarak çıkın.

Lütfen Dikkat edin: DAVRANIŞ: ABD'deki GODS oynamakta özgürdür, ancak gerçek para karşılığında satın alınabilecek öğeler içermektedir.
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Injustice: Gods Among Us Apk v2.18 Mod Hileli İndir

Injustice: Gods Among Us Apk v2.18 Mod Hileli İndir