5.345k

Gangstar Vegas – mafia oyunu v3.5.0n Mega Mod Apk Hileli İndir

Tehlikeli bir şekilde eğlenceli, çılgınca genişleyen ve Sin Sinama ağırlıklı zengin geziye çıkın!
Vegas'ın sunduğu her şeyin tadını çıkartın, rakip çeteleri çekin ve şeritte yarışmak için araba çalın, şansınızı kumarhaneye itmek ve iplerinizi kişiselleştirmekten. Bu ceza cennetinin her santimini keşfederken, gökyüzüne bile çıkabilirsiniz.

ÇEŞİTLİ LAS VEGAS'A HOŞ GELDİNİZ
√ Battle Royale büyük bir şampiyon olmanın hayalleri hırsızlık, çete savaşları, zombiler ve daha fazlasıyla BLOCKBUSTER HİKAYE MODUNDA çarpıcı karışık dövüş sanatları (MMA) dövüş yıldızı olarak oynayın.
√ Hareket, otomatik yarışlar, atış ve daha fazlası ile dolu 80 Görev boyunca yolunuzu savaşın. Size attığı her meydan okumaya karşı beceri ve beyninizi kullanın.
√ Bir sürü düşmana karşı gölgelerden vurmak için suçluların klanlarını oluşturun.

ENDLESS KUMANDA EĞLENCE
√ Her zaman yapmak ve yapılacak hırsızlıklara yeni bir şeyler bulacağınız, gülünç biçimde tasarlanmış bir mobil dünyada, önceki Gangstar oyununun 9 katı büyüklüğünde BÜYÜK bir ŞEHİR'i keşfedin.
√ HAVOK PHYSICS motorunun şaşırtıcı kullanımı sayesinde korkunç başarısızlıklarını izlemek için başarılı olmak için eğlenceli rağbole efektli muhteşem stantlar yapın.
√ Hava, su ve sokak otomobil yarışları, MMA kavgaları, FPS gösterileri ve daha fazlasını içeren büyük zorlukların üstesinden geldiğinizde adınızın Liderlik Tablosuna tırmanmasını izleyin!
√ Carnage & Heist modlarında çekim yaparak Vegas'ın en iyi keskin nişancı ol.
√ Bağımlı CASINO OYUNLARINDA öldürürken bankayı dağıtın. Büyük paraları elde etmek için hırsızlık tek yolu değildir!

YASAN YANINDA RIDE
√ Molotof kokteylleri, uzun menzilli keskin nişancı tüfeği, alev alıcıları ve elektro gitar gibi INSANE SİLAHLARA erişin! Herhangi bir tehdide karşı koymak için doğru olanı seçin.
Ś Canavar kamyonlar, kas arabaları, tanklar ve savaş uçakları gibi CRAZY ARAÇLARI araç kullanırken arabanızda kalın. Bu yüzden kayışını - bu savaş köpekleri için otomatik pilot yok!
√ Daha fazla hırsızlık, keskin keskin nişancı grevleri ve daha iyi yarış arabası kontrolü için becerilerinizi yenileyin.
√ DİŞLİSİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN ve istediğiniz herhangi bir şey gibi görünün: mekanik bir robot, boks şampiyonu, karanlık zombi vb.

ÖLÜM BOBİNİNİN ÖTESİ

√ Zombi öldürün, robotlarla boks yapmayı deneyin ve hatta büyük öykünüz inanılmaz yerlere götürdüğü için Hell'in gölge klanlarına karşı saldırın.

HİKAYE:
Bu üçüncü kişi çekim oyunda, yükselen bir MMA büyük şampiyonu olarak oynuyorsunuz. Mafyanın çerçevesi, yılın dövüş olayında maçınızı atmanız gerekiyordu. Ancak rakibiniz sizi yumruk atıp ilk önce iner, ünlü çete lideri Frank Veliano'nun kusursuz planı da azalır. Şehrin en çok istediği adam oldunuz. Suç her yerde olduğu bir köpek yiyen dünyada, en vahşi çete ile savaşmak için tabancan sıkıca tutmak zorunda kalacaksınız!
Şansın yapıldığı ve hayatın zar atışlarıyla kaybolduğu Las Vegas'a hoş geldiniz!

FPS tutkunları, otomatik yarış, sürüş (otomobiller veya tanklar), robotlar, zombi klanları, araba hırsızlığı oyunları ve ücretsiz mobil oyunlar.

_________________________________________

Http://gmlft.co/website_TR adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin
Http://gmlft.co/central adresindeki yeni bloga göz atın.

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.co/GL_SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanızı sağlar ve sizi üçüncü taraflara yönlendiren üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/en/conditions-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/en/privacy-notice
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/en/eula
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Gangstar Vegas – mafia oyunu v3.5.0n Mega Mod Apk Hileli İndir

Gangstar Vegas – mafia oyunu v3.5.0n Mega Mod Apk Hileli İndir