5.345k

Fruit Cube Blast v1.0.0 Mod Apk Hileli İndir

Dokunun, patlatın, ezin, kaboom! Meyve Küpü Blast, renkli blokları patlama ve şaşırtıcı karakterlerin vahşi bir dünyasında deli eşleşmeler yapma konusunda heyecan verici bir oyundur!

Sulu bulmaca tonlarca çözmek gibi fantastik bir maceraya atılmak. Tek yapmanız gereken ekrandaki renkli meyve bloklarıyla eşleştirmek. Daha büyük eşleşmeler yapın ve ekran boyunca bazı yeni patlamalar yapmak için mükemmel olan tatlı güç-up'ları yaratın! Parçaları patlatarak her bulmacayı temizleyin, sonra eşleme becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için kullanın.

Meyve Küpü Şişkinliği tonlarca farklı bloğun pop, ezilmesine ve patlatılmasına olanak tanır, ancak akıllıysanız, eğlenceli kombinasyonlar oluşturarak bulmacaları çözeceksiniz. Her bulmaca çarpışan meyveler ve başka nesnelerle doludur. Akıllıca vurun, sağdaki blokları eşleyin ve renk küplerini yeterince beceriyle ezin ve yeni ve heyecan verici power-up'lar yaratın ve şaşırtıcı kombinasyonları kullanarak ekranı temizleyin. Şimdi bizim harika dediğimiz şey bu!

Eğlenceli özellikler şunları içerir:
Meyve bulmaca tonlarca maç, dokunun ve patlatın.
Tüm sevimli karakterleri boşaltmak için vahşi güç çıkışlarını açın.
✔ ️ Facebook'tan arkadaşlarınıza karşı yarışın.
✔️ Oynaması kolaydır, fakat ustalığı zor!

Renkli power-ups macera eşleşen bu deli bulmaca atılmak için bekliyor. Ayrıca, deli hediyelerin kilidini açabilir, garip görünümlü solucan düşmanlarını yenebilir ve uzun ve zorlu maceranızdaki kolay karakterlerle tanışabilirsiniz.

Unutmayın: ne kadar çok eşlerseniz, puanınız o kadar iyi olur. Ekranda fazladan para kazanmak için büyük tarak tamamlamaya çalışın; ekran görüntüsü kırma ve yeni öğelerin patlatılmasını engelleme dahil olmak üzere! Tatlı dişinizi Meyve Küpü Şişkinliği ile şımartın, en renkli ve en çılgın maç oyunudur!
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Fruit Cube Blast v1.0.0 Mod Apk Hileli İndir

Fruit Cube Blast v1.0.0 Mod Apk Hileli İndir