5.345k

Drifty Chase v2.0.1 Mod Apk Para Hileli İndir

Bu, Drifty Chase'in açık bir beta sürümüdür. Oyunda bazı küçük özellikler eksik, bazı optimizasyonlardan yoksun ve lehçe eksik. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya nihai uyarıyı nasıl daha iyi hale getireceğiniz konusunda önerileriniz varsa lütfen driftychase@crimsonpine.com adresinden bize ulaşın. Teşekkürler!
Az önce bir banka soydun! Bir arabaya atlayın ve peşinden sıyrılmaya çalışın. Bu oyun yarış ile ilgili değil, insani derecede kalabalık bir şehirden nakit dolu bir gövde ile sürükleniyor! Çalınan para çantasından her kuruşa geri dönmek isteyen polis tarafından kovalandın. Onu senden geri almalarına izin verme. Becerilerini test edin, şehir genelinde sürükleyin ve onlardan daha hızlı olabileceğinizi öğrenin. Sürüklenen kovalamaya başlasın!

Bir bankayı soymak hiç bu kadar kolay olmamıştı - basit bir dokunma mekaniği kullanmanız yeterlidir. Polislerden de olsa, sizi kovalamayı bırakmayacaklarına dikkat edin. Kovalamaca sırasında başka bir arabaya ya da binaya çarparsan, tutuklanırsın. Beceri geliştirmek ve arkadaşlarınızı küresel liderlik tablolarında yenip yaramayacağınızı öğrenmek için çok yolunuz ve bol miktarda zamanınız var.

Drifty Chase'de ne kadar uzun oynarsanız o kadar hızlı gidersiniz. Her araba farklı hızlara sahip ve biraz farklı şekilde işleniyor, böylece oyun deneyimi asla aynı değil - oynamaya ne kadar çok farklı! Daha iyi otomobiller, tamamen farklı oyun sahneleri ile diğer araçların kilidini açmanızı sağlayan daha fazla para kazanmanıza izin verir.

Eğer sürüklenmeyi, yarış oyunları veya yüksek gerilimi seviyorsanız, bu oyun kesinlikle sizin için. Tek musluk mekaniğinden dolayı oynamak için yalnızca bir el gerekir; bu nedenle köpekle birlikte yürüyüş yaparken, bir otobüsü kullanırken veya sıkıcı derslerde Drifty Chase'i oynayabilirsiniz. Gerçek bir araba sürerken oynamayın!

ÖZELLİKLER
- Bir musluk mekaniği
- Anlaşılması kolay kontroller
- Bağımlılık yaratan sürüklenmeye dayalı oyun
- Yakında 10 araç olacak
- Her araba, oyun sahnesini değiştiriyor
- Çarpıcı 3D (düşük poli) grafikler
- Çevrimiçi Liderlik Panoları ve Başarıları
- Size gerçek bir sürüş keyfi yaşatacak gerçekçi sesler!
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Drifty Chase v2.0.1 Mod Apk Para Hileli İndir

Drifty Chase v2.0.1 Mod Apk Para Hileli İndir