5.345k

Chivalry: Medieval Warfare, Kısa Süreliğine Steam’de Yüzde 85 İndirime Girdi!

2012 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapan Chivalry: Medieval Warfare, kısa süreliğine Steam’de bilgisayar oyuncularına yüzde 85 indirimle satılıyor.

Bizi etkileyici bir Orta Çağ dünyasına götüren Chivalry: Medieval Warfare, kısa süreliğine yüzde 85 indirime girerek 39.00 TL yerine 5.85 TL olarak satılıyor. Çok oyunculu olarak oynanabilen yapımda bizlere etkileyici bir savaş ortamının yanı sıra gerilim yüklü sahneler sunuluyor. Olukça başarılı içeriklere sahip olan yapım da Orta Çağ savaşlarına giriş yapacak ve krallığımızı yükseltmeye çalışacağız. Gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular tarafından oynanan yapım da her türlü ayrıntı düşünülmüş durumda.

Yayınlandığı yıl uzun süre satış listelerinden düşmeyen Chivalry: Medieval Warfare, günümüzde orta dereceli bir topluluk tarafından oynansa da uzun süre hafızalara kazınmıştı. Dönemin teknolojisi ile oldukça sağlam bir işe imza atan geliştirici ekip, bu süre zarfında Chivalry: Medieval Warfare’ı da geliştirmeye devam etti. Günümüzü kadar sayısız güncelleme alan oyun da karakterimizi geliştirecek ve daha güçlü bir hale gelmesini sağlayacağız.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.7 GHz (a dual-core CPU is required)

Bellek: 2 GB RAM

Grafik: ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher. 512MB VRAM.

DirectX: 9.0c

Hard Disk: 7 GB boş yer


Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Chivalry: Medieval Warfare, Kısa Süreliğine Steam’de Yüzde 85 İndirime Girdi!

Chivalry: Medieval Warfare, Kısa Süreliğine Steam’de Yüzde 85 İndirime Girdi!