5.345k

Bushido Saga 1.0.7 Para Hileli Mod Apk indir

 Bushido Saga, kötü ninjalarla savaşacağınız bir oyundur. Japon teması yüklü olan bu oyunda yardıma ihtiyacı olan dostlarınızı korumanız gerekiyor. Sizin ve dostlarınız için tehdit oluşturan, zarar vermek isteyen düşmanları birer birer yok etmelisiniz. Oyun tamamen gelişmeye açık bir macera diyebilirim. Yani sadece düşmanlarla savaşıp hep aynı şekilde kalmıyorsunuz. Zaman geçtikçe yönettiğiniz cesur ninja karakteri geliştirebiliyorsunuz, yeni silahlar ve ekipmanlar satın alabiliyorsunuz. Tabii siz geliştikçe aynı şekilde daha düşmanlarla da karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Bushido Saga'da aynı anda onlarca düşmanla dövüşmeniz gerekebiliyor. Hatta bazen kendinizden daha güçlü ninjalarla bile karşılaşabiliyorsunuz. Benim verdiğim para hilesi sayesinde daha iyi silahlar satın alarak eminim ki düşmanları bozguna uğratabileceksiniz. Eğer hızlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız siz de hiç düşünmeden Bushido Saga'yı Androd cihazınıza hileli olarak indirebilirsiniz.

GeliştiriciPandora Game Studio
Sürüm:1.0.7
Kategori: Aksiyon
Boyut:29.6 MB
Dil:İngilizce
 
 
Bushido Saga 1.0.7 Para Hileli Mod Apk indir
NOT : 
Para hileli modda oynamak için önce Bushido Saga 1.0.7 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.pandoragamestudio.samurai klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.
 
 

 

 


Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Bushido Saga 1.0.7 Para Hileli Mod Apk indir

Bushido Saga 1.0.7 Para Hileli Mod Apk indir