5.345k

Ankora v1.3.4 Mod Apk Para Hileli İndir

Yıldızlararası Karakol Takımı 5'in araştırmacısı Mûn, uzay gemisi ile ciddi bir kaza geçirdi ve Planet Ankora'ya acil iniş yapması gerekiyor. Çok büyük bir gezegen, kontrast ve tehlikeli canavarlarla doludur, ancak Mûn büyük hayatta kalma becerilerine sahip cesur bir araştırmacıdır ve korkmadan maceraya dönüktür.

Kurtuluşu istemek için tek yol, iniş sırasında gezegendeki çeşitli uzak yerlere dağılmış olan uzay gemisinden kaybolan verici parçalarını bir araya getirmektir. Bütün parçalarla, anteni inşa edebilecek ve tehlike sinyali gönderebilecek.

Hayatta gezegen Ankora yaşamak için kolay değil Mûn'un açlık ve susuzluğun üstesinden gelmesi için yiyecek ve su araması, kendi hükümlerini pişirmesi ve öğelere karşı mücadele etmesi gerekir: yağmur, çölün dondurucu soğuk ve sıcak yazları, tehlikelerle dolu uzun geceler ...

Ama yakında beklenmedik bir şekilde yardıma gelecek: ANK. Ankklar antik zamanlardan beri Ankora'da uyum içinde yaşayan ilkel bir yarış. Kibir yüreklidirler ve farklı mesleklerle meşgul olan kabilelere bölünürler: çiftçiler, balıkçılar, tüccarlar, esnaf, avcılar ve zekalılar.

Mûn, ister istemez kendi kültürlerini paylaşmalarına yardımcı olacak ANK'lardan öğrenecek çok şey var: ona alet, bina ve yapılar, takı nesneleri, her çeşit yemek, yemek tarifleri ve hatta sihirli iksirler öğretmek. Buna karşılık Mûn, her işte uzmanlaşmış ve gerçek bir ANK yürekli olmak için sayısız misyon aracılığıyla yardımda bulunacaktır.

PLANET ANKORA
Ankora büyük boyutlara sahiptir, 144 kadrana bölünmüştür, Mûn doğanın istediği gibi büyüdüğü bu vahşi dünyada büyük arama çalışmalarına sahiptir. Mûn engellerin üstesinden gelmeyi öğrenmeli: nehirler, göller ve şelaleler, geçiş engelleyen büyük kayaçlar, dağlar, atlama seviyeleri ... Ve birçok canavar. Ancak doğa, ilerlemeye ve hayatta kalmaya ihtiyacı olan malzemeleri sağlayacaktır: ahşap, taş, metal ve yabani bitkiler. Kısa süre sonra kendi yollarını açmayı öğrendi, çünkü Ankora değişen ve eşsiz bir gezegendir.

ALETLER
Mûn maceraya boş ellerle başlayacak olsa da, ANK kabilesi sırlarını paylaşma ve ona faydalı araçlar verme konusunda eşlik edecek. Yapıları inşa etmek için çekiç, araziyi kazmak veya yükseltmek için kürek, ahşap ve taş toplamak için testere ve kazmalar, hasat ve hasat için çapa ... ve kendini koruyacak mızrak ve av kuyusu.

MÜCADELE EŞYA
Hayatta kalmanın en önemli görevi, kendi nesnelerini yapmak ve macerasında bulduğu kaynakları yönetmek olacak. Mûn sırt çantasında birçok malzeme toplayabilir: farklı malzemeler, hayatta kalma araçları, yiyecek ve özel ürünler. Bu nesneler mutfak ve çalışma masası kullanılarak bir çok yönden birleştirilebilir. Mûn yeni tarifler öğrenirken, beceri ve hayatta kalma şansı artar.

BEDAVA SAGA
Ankora, Deiland destanının ikinci oyunu. Prince Arco'nun Deiland'daki küçük gezegendeki macerasından hoşnut kaldıysanız, keşif ve hayatta kalma deneyimini seveceğinizden emin olabilirsiniz. Pek çok mekanizma ve Deiland'a benzer bir stil bulacaksınız, aynı zamanda bu evrendeki oyunu geliştiren ve genişleten birçok yeni özellik de bulacaksınız. Ankora'yu geliştirirken, kullanıcılardan aldığımız birçok talebi karşılamaya çalıştık ve eğlenceli ve ilginç bir başlık olmasını bekliyoruz.
Buna ek olarak, tamamen çevrimdışı bir oyundur ve bağlantı gerektirmez. Önerilerinizi, yorumlarınızı veya işbirliklerini tercüme alanında göndermek için info@chibig.com adresine yazabilirsiniz.

KREDİ

Tasarım ve gelişim
İbrahim Cozar

Çizimler ve Karakter Tasarımı
Miriam Barea

Müzik
Paco Mitos
https://play.google.com/store/music/album/Paco_Mitos_Ankora_Original_Game_Soundtrack?id=Bfmcha5lbomk3z2qr7vxv5u4dei
Yorumlar


Yorum bulunamadı!

Yorum yap


Ankora v1.3.4 Mod Apk Para Hileli İndir

Ankora v1.3.4 Mod Apk Para Hileli İndir